تلگرام X؛ آینده پیام‌رسان تلگرام!

تلگرام X در حالی با ویژگی‌های جدید ارایه می‌شود که برخی از قابلیت‌های پر طرفدار قدیمی را حفظ کرده است. در این نسخه فرمان‌های حرکتی برای تجربه رابط کاربری بهتر معرفی خواهند شد؛ برای مثال کاربر می‌تواند در صفحه اصلی بین منوهای چت و تماس صوتی حرکت کند و با حرکت به سمت راست پیام دلخواه خود را به دیگران ارسال مستقیم نماید. پخش کننده موسیقی بازسازی شده و همچنین صفحات پروفایل نیز از دیگر تغییرات نسخه جدید هستند. حالت جدیدی نیز اضافه شده است که با استفاده از آن می‌توانید دست به حذف حباب‌های گفتاری بزنید و با فضای خالی ایجاد شده تجربه بهتری در کار با پیام‌ها و فایل‌های صوتی و تصویری داشته باشید.

نسخه رایج تلگرام یکی از موفق‌ترین پیام‌رسان‌های بازار است که با ارایه ویژگی‌های بی‌نظیری چون قابلیت ارسال پیام‌های self-destructing، قابلیت ویرایش پیام‌های ارسال شده و همچنین قفل‌گذاری چت‌ها با یک رمز موفق به جمع‌آوری ماهیانه ۱۸۰ میلیون کاربر از دسامبر سال ۲۰۱۷ پرداخته است.

تلگرام X در حال حاضر برای iOS منتشر شده، اما با توجه به برخی مشکلات محتوایی توسط اپل از اپ‌استور حذف شده است. به گفته تلگرام نسخه جدید هفته آینده در دسترس کاربران اندرویدی قرار خواهد گرفت.

منبع:شهر خبر